Golfové kočíky

Každá mamička, ktorá pre prvé mesiace života svojho bábätka zvolila klasický hlboký kočík, by mala mať v zálohe pripravený aj sezónny vychádzkový kočík. 

Golfové kočíky sú prevažne určené pre väčšie deti približne od pol roka a sú ideálne na využitie počas jarnej, letnej či jesennej vychádzky. Ich výhody sú hneď viaceré. Tou najväčšou je rozhodne skladná, praktická a ľahká konštrukcia, ktorá výrazne uľahčí manipuláciu s kočíkom. Golfové kočíky veľmi jednoducho poskladáte a zbalíte do kufra auta, kde zaberú v porovnaní s klasickými kočíkmi oveľa menej miesta. Vďaka predným kolieskam umožňujúcim rotáciu o 360 stupňov sa s kočíkom otočíte kdekoľvek aj na malom priestore. Golfové kočíky je možné prispôsobiť každému dieťaťu na mieru, keďže opierka chrbta je zväčša polohovateľná, rovnako tak aj opierka na nohy, a striešku je možno kedykoľvek sklopiťDieťa je zároveň v bezpečí, keďže je chránené bezpečnostným pásom, v niektorých kočíkoch aj ochranným madlom.

Golfový kočík je vynikajúci spoločník pri rodinných výletoch, ale jeden sa vám určite zíde aj do zálohy, napr. k starým rodičom. Už nemusíte prenášať váš vlastný kočík, jednoducho u nich bude mať ešte jeden, a tak nebude problém hocikedy drobčeka uspať alebo si vyjsť neplánovane na zmrzlinu. Aj medzi golfovými kočíkmi sa nachádzajú produkty vhodné pre dvojčatá či súrodencov, stačí si vybrať požadovaný dizajn.

 

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom